| Katalógus >Illatszerek >Naptej |
| Vonalkód | IT2368 8004120040450 |
| Alap kiszerelés | 1 |
| Kartonos kiszerelés | 12 |
| Leírás (magyar) | Delice Solaire 2-es fenyvedo faktoru napolaj spray UVA es UVB szurovel, E vitaminnal kokuszos illattal 150ml. |
| Terméknév (angol) | Delice Solaire Tanning Oil FP2 150ml |
| Terméknév (magyar) | Delice Solaire Tanning Oil FP2 150ml |
| Terméknév | Delice Solaire Tanning Oil FP2 150ml (IT2368) |
| EZ A TERMÉK JELENLEG NINCS RAKTÁRON |
| Utoljára módosítva: | 2019-07-16 09:57 |
Árlista
| Jelmagyarázat* | A termék ára a rendelés összértékétől függően változik.
Amennyiben eléri a megrendelése a kategória limitet, úgy az összes termék esetében automatikusan a kedvezményesebb árat fogja a rendszer számolni!
A törzsváráslói árak (zöld háttérrel jelölt oszlop) tájékoztató jelleggel vannak feltüntetve, ezeket az árakat csak a törzsvásárlói programban való részvételre jogosult vevőink számára nyújtjuk!
Ha szeretne többet megtudni a programról, kattintson a kedvezményes árra vagy a tájékoztató menüpontra.
|
|
| Képek |  |
 |
|
Szeretné megmutatni másoknak is ezt a terméket? Használja ezt a linket: http://itmedia.sk/olcso/IT2368/Parfüm, illatszer/Naptej/Delice_Solaire_Tanning_Oil_FP2_150ml |